آموزش دی وی دی |مجله آموزشی مقالات آموزشی, ترفندهای آموزشی

اتریوم چیست: مزایای سرمایه گذاری در این ارز رمزپایه را بدانید

تا اینجای کار چیزهایی در باب بیت کوین شنیده‌اید، با این وجود یقینا پیرامون اتریوم چیز فراوانی نشنیده اید و مطمئن نیستید حتی در زندگی به دردتان بخورد یا نه. پس در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر بدانید.

اتریوم چیست؟

اتر‌یوم در ۲۰۱۴ ساخته شد و اهداف آن به شکل قابل ملاحظه‌ای با بیت کوین دارای اختلاف است.

بیت کوین با نیت جایگزینی پول نقد ایجاد شد، همزمان با اینکه اتریوم و نشان آن، اِتِر (Ether)، با نیت تامین مالی قراردادهای همتا به همتا و پیشرفت‌ی برنامه‌ها بوجود آمد.

بیت کوین و اتر، هر دو، ارزهای دیجیتالی هستند، با این وجود به شیوه‌های مختلف رفتار می‌کنند؛ مثلا، اتر برای کاربردهای هر روزه‌ی استفاده کنندگان خوب نیست.

به توجه به این، اتر را می‌توان در مارکت ارز دیجیتال معامله کرد و آن را تحت نام موردی بالقوه برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفت؛ از طرف دیگر، اتر از روش کوین بیس در معرض قرار دارد.

جدا از این که اتریوم یک ارز دیجیتال است، شبکه اتریوم با بهره برداری از نرم افزارهای رایانه ای هم کار می کند. علاقه مندان این ارز دیجیتال می گویند که اتریوم شعبه مفیدتری درمقایسه با بیت کوین است.

تحت نام مثال، به جای تکیه کردن بر روی یک کمپانی به اسم dropbox ، با یک نرم افزار ذخیره فایل، فایل های خود را به روش تمرکززدایی شده ذخیره کنید.

شبکه اتریوم قابلیتی به اسم قراردادهای هوشمند دارد که تحت اوضاع ویژه ای اتفاق می افتند، مثلا وقتی که تعداد مشخصی از مردم در حال پرداخت باشند.

واحد پول اتریوم، اتر نامیده می شود که آن هم قابل استخراج و ماین شدن از روش انجام معادلات ریاضی پیچیده و انجام تراکنش های مالی است. در این سیستم تراکنش ها سریع تر و کارآمدتر انجام می شوند. اتر را به روشنی نمی توان یک واحد پول مانند بیت کوین دانست، با اینحال می توان از آن برای پرداخت هزینه خدماتی هستند که در شبکه اتریوم انجام می شوند (مانند هزینه اکتیو سازی یک نرم افزار)

هزینه بیت کوین در چند هفته‌ی واپسین دچار تفاوت عجیبی شده است و از ۱۴،۰۰۰ دلار به بیش از ۱۶،۰۰۰ دلار رسید و هم‌اکنون، حدودا ۱۳،۰۰۰ دلار است؛ در چنین شرایطی ست که که هزینه اتریوم به ۷۰۰ دلار نزدیک شده است.

در ۲۰۱۸ به سرمایه‌گذاری در ارز رمزپایه فکر کنید

با ورود سرمایه‌گذاران تازه به مارکت، چه به روش فردی و چه به روش موسسه‌ای، مانند صندوق‌های پوشش ریسک، برآورد میشود ارزش ارز رمزپایه گسترش یابد.

به صحبت کارشناسان، تکنولوژی بلاک چین (زنجیره بلوکی) تحت نام آتی‌ی پیشرفت‌ی نرم‌افزاری و تحول بعدی در شبکه جهانی وب تلقی می‌شود.

با سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزپایه (کریپتوکارنسی)، در دنیایی نوآورانه و پیشگامانه قدم می‌گذارید که دیگر مردم در آتی در آن وارد خواهند شد. وقتی تصمیم گرفتید در ارزهای رمزپایه سرمایه‌گذاری کنید، قبل از خرید باید بطور کلی از همه‌ی مسائل و اخبار آن آگاه باشید، تا خیال‌تان از امنیت پول دیجیتال‌تان بطور کلی راحت باشد.

صرافی‌های بسیاری در عرصه‌ی ارزهای رمزپایه فعالیت می‌کنند، و دقت در انتخاب بسیار حائز ارزش است.

کوین بیس ارز دیجیتال سرمایه‌گذاران را با امنیت بالا ذخیره می‌کند؛ سرمایه‌گذاران بیمه می‌شوند؛ و این صرافی آنلاین (برخط) سفارش‌های خرید مکرر را تسهیل می‌کند؛ از این حیث، میتوانید به مرور لحظه سبد ارز رمزپایه‌ی خود را بوجود بیاورید.

با بهره برداری از کیف ارز دیجیتال میتوانید سرمایه‌گذاری‌های ارز رمزپایه‌ی خود را از روش صندوق‌های حساب بانکی، کارت اعتباری، یا کارت نقدی‌تان تامین مالی کنید.

کوین بیس، هم اینک، حدودا ۱۰ درصد از تمام بیت کوین‌های در گردش را ذخیره‌سازی می‌کند. با این وجود به هر حال، در انتخاب یک صرافی برای سرمایه‌گذاری در ارز رمزپایه، حتما از امنیت، بیمه، و ثبات آن اطمینان حاصل کنید.


منبع: higherperspectives

اتریوم چیست: مزایای سرمایه گذاری در ارز رمزپایه را بدانید


مطالب مرتبط:

۵۱ جمله ای که دلیل غیرحرفه ای نمایش داده شدن در محل کار می شود

برندینگ: ۶ نکته برای برندینگ شخصی

تاثیر استرس بر زیبایی تان را بشناسید

قو‌‌یترین پاسپورت های دنیا برای کدام کشور ها است؟

۵ شیوه فروش هوشمندانه

تعریف شادی به وسیله ۲۷۹۹ نفر از تمامی جهان

۱۰ راه برای گسترش عمر باتری تلفن همراه

۲۲ درمان خانگی موثر برای جلوگیری از بارداری

۱۶ شگفت‌انگیزترین خواص ساپادیل برای سلامتی، پوست و مو

آمانو در تهران: ایران به تعهداتش در برجام رفتار کرده است