آموزش دی وی دی |مجله آموزشی مقالات آموزشی, ترفندهای آموزشی

برترین تلگرام های بدون فیلتر برای اندروید

هاتگرام – تلگرام بدون فیلتر

هاتگرام یکی از بهترین و با امکانات ترین تلگرام غیر رسمی های حال حاضر می باشد که مدتها زیر سایه ی موبوگرام به کار خود ادامه داده و پیشرفت کرده است. از لیست تلگرام غیررسمی های ایران که موبوگرام، تلگرام طلایی، فیلگرام از جمله ی آنها هستند هاتگرام از جمله ی نسخه هایی است که بیش از دو میلیون نفر تا بحال آن را نصب نمودند و پس از فیلتر شدن تلگرام رسمی حال هاتگرام به این دلیل که همچنان بدون فیلترشکن قابلیت استفاده دارد لذا کاربران بیشتری را هم این روزها جذب خود کرده است. با دانلود هاتگرام امکان استفاده از تلگرام بدون مشکل اتصال امکانپذیر است.

موبوگرام – تلگرام پیشرفته و بدون فیلتر

موبوگرام جزو اولین تلگرام غیر رسمی های ایرانی است که توسط تیم برنامه سازی هانیستا برای دستگاههای اندرویدی عرضه شده و با داشتن قابلیت های منحصربفردی که در تلگرام نسخه اصلی نمیتوان آنها را یافت توانسته جای خود را در میان کاربران باز کند.

با دانلود موبوگرام از پرطرفدارترین تلگرام غیر رسمی های میان کاربران ایرانی بوده و قابلیتهای زیادی را به تلگرام اصلی افزوده و رابط کاربری زیبایی را نیز به همراه دارد. با دانلود موبوگرام به امکاناتی نظیر امکان تمام صفحه کردن چت، تفکیک و تب بندی چت هایتان به تفکیک گروه، سوپرگروه، کانال و … ، مشاهده کانال قبل از عضویت، امکان ایجاد تغییرات ظاهری در برخی قسمت های آن، اضافه شدن حالت شب(پوسته تاریک) به منوی اصلی از جمله قابلیت های آن می باشد.

 

تلگرام طلایی – تلگرام بدون فیلتر

تلگرام طلایی – Telegram Talaei از جمله محبوبترین پوسته های غیر رسمی تلگرام است که پس از محدودیت های اِعمال شده برای تلگرام اصلی حجم زیادی از کاربران ایرانی به دلیل ف_لتر نبودن به آن روی آوردند. دانلود تلگرام طلایی همچون دیگر پوسته های تلگرام از api اصلی تلگرام استفاده نموده و به سرورهای اصلی تلگرام متصل می باشد. تلگرام طلایی (تلگرام بدون فیلتر) این روزها یکی از پردانلودترین نسخه‌های غیررسمی تلگرام است که در بین کاربران ایرانی رواج پیدا کرده و تعداد دانلودهای بازار این اپلیکیشن نشان می‌دهد که در مدت کوتاهی توانسته حتی بسیاری از پیام رسان‌های داخلی با تسهیلات چند میلیارد تومانی را پشت سر بگذارد! این اپلیکیشن که برخلاف سایر نسخه‌های غیررسمی تلگرام دارای ویژگی‌های بسیار جالبی است و صرفا به تغییر ظاهر تلگرام بسنده نکرده است.