آموزش دی وی دی |مجله آموزشی مقالات آموزشی, ترفندهای آموزشی

1 راه های کسب درآمد از طریق یادگیری فتوشاپ

راه های کسب درآمد از طریق فتوشاپ

برای کسب درآمد باید بر توانایی های خود تکیه کنید و از آنها بهترین بهره را ببرید. یکی از توانایی هایی که بسیاری از افراد دارند آشنایی و تسلط انها بر نرم افزار فتوشاپ می باشد که می توانند از راه های متنوعی کسب درآمد های بالا و مطلوبی داشته باشند.

در این مطلب چند ایده برای افرادی که آشنا با فتوشاپ هستند را مطرح می کنیم که با استفاده از این راه ها در مدت زمان کم می توانند درآمد خوبی داشته باشند.

همچنین خواهیم گفت که با یادگیری حتی در حد آماتور نرم افزار فتوشاپ در چه زمینه هایی می توانید فعالیت کنید. کاتالوگ و بروشور و بیلبورد و … نمونه هایی از این فعالیت های طراحی گرافیکی هستند.

قابلیت های گرافیکی فتوشاپ در طراحی برای کسب درآمد

فتوشاپ یکی از اصلی ترین نرم افزار های طراحی گرافیک می باشد که قابلیت ها و انعطاف بالایی در ترسیم و طراحی انواع کاتالوگ ، پوستر ، لوگو ، بنر ، بیلبورد و بسیاری از موارد مشابه دیگر را دارد.

از طریق یادگیری و آشنایی با نرم افزار photoshop  فتوشاپ می توانید مواردی مانند طراحی کاتالوگ ، طراحی بنر ، طراحی لوگو ، طراحی بیلبورد را انجام دهید . مثلا هزینه های طراحی یک کاتالوگ ۸ صفحه ای بین یک ملیون تومان تا ۲ ملیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد که به سبک طراحی و نوع طراحی جلد و پشت جلد آن بستگی دارد.

برای سایر عناصر تبلیغاتی نیز به همین شکل است و تعرفه طراحی برای ابعاد و نوع طرح متفاوت می باشد.

از چه راه هایی می توان با فتوشاپ کسب درآمد کرد؟

باتوجه به اینکه نیاز بسیاری از کسب و کار ها به علت رقابت شدید در فضای تجاری امروز ، به عناصر تبلیغات گرافیکی افزایش یافته است. این شرکت ها جهت تمایز از رقبا به طرح های تبلیغاتی مدرن و متفاوتی نیاز دارند تا بتوانند در چشم مخاطبان به عنوان یک برند برتر دیده شوند.

در این راستا طراحان گرافیک و افرادی که بر یکی از نرم افزار های طراحی گرافیکی مثل فتوشاپ تسلط دارند می توانند کمک حال باشند.

اگر به دنبال کار بی دردسر اما با درآمد کم هستید که می توانید در یک شرکت تبلیغاتی مشغول به فعالیت شوید ولی اگر به توانایی های خود باور دارید و درآمد کم شما را راضی نمی کند حتما دست به کار شوید و از ایده های زیر استفاده نمایید.

در ابتدا توجه داشته باشید که باید دیده شوید ، یعنی شما خود را به مشتریان و مخاطبان معرفی کنید. یکی از بهترین روش های شروع به کار در این حالت نیز انجام طراحی گرافیکی با فتوشاپ برای دوستان و نزدیکان می باشد.

راه اندازی یک وب سایت طراحی برای کسب درآمد از طریق فتوشاپ

اینترنت فضایی را ایجاد کرده که با کمترین هزینه می توان اقدام به راه اندازی کسب و کار و فعالیت های تجاری و همچنین تبلیغات نمود. به راحتی می توانید با طراحی سایت و حتی یک وبلاگ ساده اقدام به معرفی خود کنید و با قراردادن نمونه کار های خود بر روی وبسایت توانایی خود را به مخاطبان نشان دهید. این روش یکی از بهترین راه های کسب درآمد از طریق فتوشاپ می باشد. یک نمونه سایت که در این زمینه فعالیت می کند را در لینک ( طراحی لوگو ) می توانید مشاهده کنید که نمونه کار های لوگو ، آرم و نشان تجاری را بر روی سایت قرار داده است و از متن و محتوا نیز استفاده کرده.

1 راه های کسب درآمد از طریق یادگیری فتوشاپ

ثبت آگهی در وب سایت ها

وب سایت هایی هم هستند که برای درج آگهی طراحی شده اند که هم به صورت رایگان و هم غیر رایگان می توانند آگهی شما را ثبت کنند. از این راه شما می توانید با درج شماره تماس ، تعدادی از نمونه کار های تبلیغاتی و همچنین یک متن و معرفی کوتاه از طریق فتوشاپ کسب درآمد داشته باشید. با طراحی آگهی تبلیغاتی خیلی سریع می توانید مخاطب جذب کنید. اگر یک سایت از پیش طراحی شده شخصی هم داشته باشید می توانید خیلی راحت لینک آن را درون این وبسایت ها قرار دهید تا سایت شما بیشتر دیده شود.

برای مثال اگر شما یک اگهی با عنوان طراحی کاتالوگ و بروشور را ثبت کنید درواقع به مخاطبان خود فعالیت خود را اعلام کرده اید و اینگونه از طریق تسلط بر فتوشاپ و طراحی های گرافیکی راه کسب درآمد را هموار کرده اید.

 

عضویت در سایت های فریلنسر

تعدادی دیگر از سایت ها نیز هستند که شما می توانید به عنوان یک فریلنسر در آنها ثبت نام کنید ، رزومه خود را قرار دهید و نمونه کار خود را آپلود کنید. فرآیند کاری این سایت ها به این صورت است که زمانی که یک مشتری برای طراحی گرافیکی فتوشاپ درخواست می دهد آنها پروژه را به شما و برخی دیگر از طراحان ارجاع می دهند و با ایجاد فضای رقابتی ، طراحی که کمترین قیمت را تعیین کرده ، پروژه را نصیب خود خواهد کرد و این روش هم یکی از راه های کسب درآمد در ایران و جهان می باشد که بسیاری از فریلنسر ها درآمد های بسیار بالایی هم دارند.

در این سایت ها می توانید با دریافت سفارش های طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بیلبورد ، طراحی ست اداری و … از طریق یادگیری فتوشاپ یکی از بهترین راه های کسب درآمد را امتحان کنید.

 کسب درآمد با فتوشاپ از راه شبکه های اجتماعی

اینستاگرام ، فیسبوک ، لینکدین ، توئیتر و پینترست از جمله شبکه ها و رسانه های اجتماعی مجازی هستند که در سرتاسر دنیا میلیارد ها کاربر را جذب خود کرده اند. شما خیلی راحت می توانید در این شبکه ها حساب کاربری ایجاد کنید و هم از طریق انتشار محتوا و هم تصویر و ویدیو برای فعالیت  خود مشتری جذب کنید. در مدت کوتاهی تعداد دنبال کننده های شما افزایش می یابد و به دنبال آن درخواست های کاری شما نیز پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.