آموزش دی وی دی |مجله آموزشی مقالات آموزشی, ترفندهای آموزشی

مرجع دانلود رایگان برنامه و بازی اندروید

 

سیستم عامل اندروید پرکاربرترین سیستم عامل دیوایسهای هوشمند در میان کاربران ایرانی می باشد. به عبارت دیگر بسیاری از ایرانیان از گوشی های هوشمند و تبلتهایی که از سیستم عامل اندروید برخوردار می باشد استفاده میکنند. نصب بازی و اپلیکیشن بر روی دیوایس های اندرویدی بر خلاف سیستم عامل iOS قابل مدیریت بوده و از مرجعی به جز مرجع اصلی اپلیکیشن های اندروید یعنی گوگل پلی نیز امکانپذیر است. انتشار فایل های آلوده و بدافزار برای دیوایس های اندرویدی بخصوص وقتی آن اپلیکیشن از گوگل پلی نصب نشده کار چندان دشواری نیست. وبسایت لینروید یکی از بهترین، امن ترین و بروزترین وبسایت های اندرویدی کشور است که به صورت لحظه ای بلافاصله پس از گوگل پلی اپلیکیشن ها و بازی های آن به آخرین نسخه از آپدیت گوگل پلی بروز می شوند. در ادامه به معرفی سه برنامه و بازی برتر اندروید نزد کاربران ایرانی می پردازیم.

 

موبوگرام:

با توجه به api رایگان و فوق العاده ای که تلگرام به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است نسخه های غیر رسمی تلگرام که در واقع به سرورهای اصلی تلگرام متصل هستند تعداد نسبتا زیادی می باشد. از محبوبترین نسخه های غیر رسمی تلگرام می توان به تلگرام پلاس و موبوگرام اشاره نمود که کاربر زیادی را به دلیل امکانات جذاب تر نسبت به تلگرام رسمی جذب خود خود نموده اند. امّا با فیلترشدن تلگرام در ایران از جمله نسخه های غیر رسمی تلگرام سر و صداهای زیادی به پا کرد تلگرام طلایی می باشد که در واقع دلیل این مطرح شدن امکان استفاده از این نسخه از تلگرام بدون فیلترشکن می باشد. دانلود اپدیت تلگرام طلایی را در این صفحه برای شما تدارک دیده ایم. با دانلود موبوگرام به امکانات گسترده تری نسبت به تلگرام اصلی دست خواهید یافت.

هاتگرام:

هاتگرام یکی دیگر از تلگرام های غیر رسمی محبوب ایرانی است که پس از فیلتر شدن تلگرام با قابلیت عدم فیلتر بودن مورد توجه بیشتری قرار گرفت. با دانلود هاتگرام اندروید شما دیگر نیازی به نصب برنامه فیلترشکن یا فعال کردن پراکسی روی گوشی خود نداشته و بدون فیلتر تلگرام قابل استفاده است. اخیرا هاتگرام توسط گوگل پلی به دلیل مشکلات امنیتی از روی گوشی های اندرویدی حذف گردید. برای دریافت هاتگرام نسخه بدون مشکل و بدون فیلتر هاتگرام می توانید به سایت لینروید مراجعه کنید. اگر به دنبال اپلیکیشنی جایگزین تلگرام هستید واتساپ بهترین گزینه از تمام جهات برای شما خواهد بود. با دانلود واتساپ علاوه بر امکانات ارسال پیام قابلیت استفاده از تماس صوتی و تصویری به صورت رایگان و بدون فیلتر فراهم است.

 

تلگرام طلایی:

با دانلود تلگرام طلایی که از جمله تلگرام های غیر رسمی ایرانی است که به لطف api قدرتمند تلگرام و اجازه ی صریح کمپانی تلگرام به توسعه دهندگان برای استفاده از سورس کد تلگرام اصلی و انتشار تلگرام های غیر رسمی منتشر شده است. نسخه های متنوعی از تلگرام های غیر رسمی به شیوه های مختلف و با امکانات متفاوت سعی در جذب کاربران تگلرام را دارند. همانطوری که میدانیم موبوگرام اولین تلگرام غیر رسمی در ایران بوده به کار خود را قدرتمند و حرفه ای آغاز کرده و میلیون ها کاربر آن را به خاطر امکانات و قابلیت هایش نصب نمودند.