آموزش دی وی دی |مجله آموزشی مقالات آموزشی, ترفندهای آموزشی

۱۰ راهنمایی برای یافتن مردم با استعداد در آموزش الکترونیک (۱)

۱۰ راهنمایی برای یافتن مردم با استعداد در آموزش الکترونیک (۱)

آیا شما نیز در جستجوی مردم با استعداد در آموزش الکترونیک هستید؟ آیا قصد دارید این گونه مردم را در تیم یا کمپانی خود داشته باشید؟ در این نوشتار تصمیم گرفته ایم عده ای از شیوه های غیر سنتی را برای یافتن مردم مستعد در این زمینه را برای شما علاقه مندان بیان کنیم. تمامی اطلاعاتی که بیان خواهد شد در جراید پیدا نخواهید کرد.

 اگر مایل به بهره برداری از شیوه های سنتی مانند آگهی دادن و گشتن در بین دوستان و آشنایان هستید موردی پیش نخواهد آمد با اینحال با ما همراه باشید تا شیوه های تازه ای را در اختیارتان بگذاریم. به علاوه از طرف دیگر شما قادر اید یک مجموعه طراح آموزش الکترونیک و یا پیشرفت دهنده خوب پیدا کنید. این مقاله نوشته خانم MELISSA MILLOWAY, MSIT بوده که از نمونه کسانی است که در عرصه آموزش الکترونیک فردی موفق به شمار می آید به همین خاطر به ایشان در این عرصه بسیار مراجعه شده تا مردم مستعد در این زمینه را به آن ها عرضه کند.

 

راهنمایی و ترفندهای در پیدا کردن مردم با استعداد در آموزش الکترونیک

نویسنده نوشته بیان می دارد که:

به تلفن همراه خود نگاه می کنم که بر روی نمایشگر پیامی از طرف LinkedIN ارسال شده با این مضمون که ” آیا شما یک طراح یا پیشرفت دهنده دوره آموزش الکترونیک سراغ دارید که به ما عرضه کنید.” 

این پیامی است که هر هفته و یا ممکن است هر روز آن را مشاهده می کنم و در اکثر مواقع جواب من این است که ” کسی را نمی شناسم که هم اینک چیره به کار بوده و سرش شلوغ نباشد با اینحال اگر دقیقا به من بگویید که در جستجوی چه پست شغلی هستید می توانم فرد مورد نظر را پیدا کنم.” 

 

 

مدتی قبل در اتاق کنفرانس نشسته بودم و در حال مذاکره با یکی از رهبران این صعنت بودم. صحبت ما در خصوص طرح حال حاضر من بود که آن را به موقعیت حال حاضر خود تغییر دادم. صحبت خود این طور شروع کردم که: ” هم اینک موقعیت خوبی دارم و به صنعت یادگیری بسیار علاقه مندم. عاشق ملاقات با مردم تازه بوده و علاقه مند به کسب مطالب تازه از آن ها هستم. یکی از باارزش ترین نکاتی که این مسئله برای من در پی دارد این است که می توانمبه مردم کمک کنم تا جایگاهی که هر فردی به ان تعلق دارد را بیابد. این کار حس خوبی برای من در جستجوی دارد.”

حال فکر می کنم که وقت آن است تا تماس بین استخدام و استعداد را موزون و همراه کنم تا هر فردی در هر عرصه ای استعداد دارد، استخدام شود. برای این کار شیوه های بسیاری می باشد که یکی از راه حل های آن ایجاد یک پست وبلاگ است تا بتوان آن را با سایرین به اشتراک گذاشت و تیم هایی که برای دوره آموزش الکترونیک خود در جستجوی مردم مستعد هستند، قادر باشند به سادگی به نتیجه دست یابند. این فرضیه شور و شور و شوق من را بالا می برد چرا که به وبلاگ نویسی علاقه دارم و علاقه مند ایجاد تماس در این صنعت هستم. از این جهت تصمیم گرفتم تا در این مقاله ۱۰ راهنمایی مفید را عرضه دهد تا قادر باشید مردم مستعد در صنعت آموزش آنلاین را کشف کنید.

 

 

به طرز حقیقی با جامعه در تماس باشید.

تقریبا سال ۲۰۱۴، به روش حقیقی نقش فعالی را در جامعه آموزش آنلاین ایفا کردم. در تمام این مدت عظیم ترین حسرت من به خاطر لحظه بسیار طولانی بود تا بتوانم با جامعه تماس برقرار کنم. تماس، وسیله ساختن اعتماد است و ایجاد روابط در جامعه را در پی خواهد داشت. اگر شما رهبر یک جامعه هستید و قصد برپایی یک تیم را دارید مطمئنا نخستین هدف شما اکتیو بودن در جامعه خواهد بود حال این اکتیو بودن می تواند در گروه های LinkedIN باشد یا توییتر یا دیگر شبکه های اجتماعی. به شما توصیه می کنم تا کار خود را به هر میزان سریع تر شروع کرده و لحظه را حفظ نمائید. کمپانی در این نوع از فعالیت ها آشنا شدن با جامعه و به انتشار دوباره مطالب و بالاخره یادگیری از مردم دیگر را در پی خواهد داشت. امکان دارد مسیری را که در حال گذر از آن هستید را قبل از این در یک کنفرانس آنلاین دیده باشید یا اینکه به وسیله مردم دیگر طی شده باشد. اگر در با کسب احترام و اعتماد مردم موفق باشید مطمئنا با شما کار خواهند کرد. در آموزش، روابط اجتماعی اهمیت بینهایت زیادی دارد.

منابع:

۱۰ Suggestions On Discovering High eLearning Expertise” Melissa Milloway, MSIT”

www.elearningindustry.com

Main eLearning Platform TalentLMS Will get December Cloud Replace

بخش آموزش الکترونیکی سایت آن رد، تهیه : سید خاموشی

تنظیم: زینب شاه مرادی