آموزش دی وی دی |مجله آموزشی مقالات آموزشی, ترفندهای آموزشی

۱۰ راهنمایی برای یافتن مردم با استعداد در آموزش الکترونیک (three)

۱۰ راهنمایی برای یافتن مردم با استعداد در آموزش الکترونیک (three)

کمپانی در جلسات گوناگون و انجمن های مختلف دلیل می شود قادر باشید ذهن خود را بر ژانرهای مختلف معطوف کنید. اگر خوب به صحبت مردم گوش دهیدو یا آن که با دقت بحث های آن ها را مطالعه کنید قادر اید نکات و خصوصیت هایی متفاوتی از مردم را کشف کنید. در بین جلسات خود از پیشنهادهای ترسناک صحبت کنید تا مردم فرضیه های خود را رو کنند و از این طریق بیشتر با آن ها آشنا شوید. همراه با تمام تلاش ها و فکرهای خود مدتی را نیز برای استراحت برای خود در نظر بگیرید مطمئنا بهترین فرضیه ها زمانی به فکرمان خطور می کنند که به هیچ چیز ویژه ای فکر نمی کنیم. برای استعداد سایرین نقش کبریت را بازی کنید تا قادر باشید با استفاده از بارقه ای، فرضیه های مردم را شعله ور سازید. همه فرضیه های خود را در نظر بگیرید وبا دیدی باز بر روی سایت ها و وبلاگ ها به جستجو هزینه کنید.

در قسمت قبل به مواردی از قبیل دانشگاه ها، جستجو در بین انجمن ها و چت های توییتر، کمپانی در گروه های EDTech و …. اشاره شد که اگر قادر باشید آن ها را با دیگر نکات ترکیب کنید بی تردید به موفقیت هایی بزرگی بدست خواهید آورد.

 

 

به مردم حاوی سابقه شغلی نگاهی بیندازید.

من این تئوری را قبول دارم که بسیاری از طراحان و پیشرفت دهنگان خوب آموزش آنلاین از کمپانی های فروشنده آموزش آنلاین بیرون می آیند. این نکته تنها یک نظریه است با اینحال من آن را قبول دارم.

 

به انجمن های صنعت آموزش آنلاین و دیگر انجمن های روی آورید.

یکی از بهترین مکان ها برای یافتن مردم با استعداد در این رشته، انجمن های صنعت آموزش الکترونیک هستند. با کمپانی در چنین انجمن هایی قادر اید رزومه آموزش الکترونیکی خود را در دست سایرین قرار دهید تا قادر باشید شغلی درباره این موضوع پیدا کنید و یا اینکه اگر در جستجوی شخصی در یک مکان هستید آن را تحت نام آگهی مطرح کنید. حتی انجمن های کوچکی نیز وجود دارند که در شکل گروه های کوچک ظاهر می شوند. یکی از مشهورترین انجمن ها در جوامع اروپایی، قهرمانان جامعه آموزش الکترونیک (E-Studying Heroes group) اسم گذاری شده. غیر از این جوامع شما قادر اید در ابزارهای آموزش الکترونیک نیز جستجو کنید و در انجمن هایی که با یکدیگر به بحث می پردازند نیز نگاهی بیندازید چرا که در بین تمامی این مذاکرات، فردی که بهتر و چیره تر از سایرین سخن بیان میکند به سادگی قابل شناسایی است.

 

یک Assembly ایجاد کرده و یا به نشست ای اضافه شوید.

در هر شهر بزرگی، گروه هایی را می بینیم که با یکدیگر به گفتگو می پردازند. تمامی این مذاکرات به منظور رسیدن به نتیجه ای یکسان برگزار می شوند و آن هم یافتن ابزارهای تازه و المان های مختلف آموزشی است. از کنار چنین ملاقات هایی بی توجه گذر نکنید و نسبت آن ها بی ارزش نباشید. برای این کار قادر اید به لینک meetup.com مراجعه کنید. مردم ماهر بسیاری را می شناسم که برای خود جلساتی با این شکل ترتیب می دهند. شما نیز برای خود ملاقات هایی را برگزار کنید. به هر میزان این ملاقات ها ماهرانه تر برپا شوند ایجاد شبکه بین مردم راحت تر صورت گرفته و فرصتی در جهت ایجاد توانایی تازه در کار پیدا خواهد شد.

 

بر روی وبلاگ ها و نمونه کارها جستجو کنید.

فکر می کنم که این مسئله مهمی است که هر طراح و پیشرفت دهنده آموزش الکترونیک برای خود یک مجموعه نمونه کار داشته باشد حتی اگر آن کارها کوچک به شمار آیند. وقتی که بر روی LinkedIN در باب طراحان آموزش آنلاین جستجو می کنیم فورا نمونه کارها و معلومات رابطه مردم روی صفحه به نمایش در می آید. به علاوه از طرف دیگر قادر اید به سایت هایی که در باب آموزش آنلاین هستند مجموعه بزنید و لیست کسانی که در این صنعت سرگرم بوده و حاوی فعالیت های چشمگیری هستند را مورد بررسی قرار دهید. روی پست های LinkedIN در باب کلمات اساسی این زمینه جستجو کنید و مشاهده نمائید که چه افرادی در این عرصه فعالیت دارند.

شما قادر اید در گروه های مختلف مانند گروه های مشاوره کمپانی کنید تا با بهره برداری از نکاتی که عرضه می شود قادر باشید استعدادهای پنهان شده در مردم را کشف کنید. به علاوه از طرف دیگر قادر اید با کمپانی در این گروه ها یک پرسش اساسی و جامع مطرح کنید تا براساس جواب هایی که دریافت می کنید خصوصیت که در جستجوی آن هستید را در مردم پیدا کنید. اگر مردم پیشنهادهای تازه ای عرضه می دهند که توانایی مبدل شدن به فعل را دارند، از آن ها تعریف و تمجید به رفتار آورید و در جهت انگیزه دادن به مردم تلاش کنید.


منابع:

۱۰ Suggestions On Discovering Prime eLearning Expertise” Melissa Milloway, MSIT”

www.elearningindustry.com

Main eLearning Platform TalentLMS Will get December Cloud Replace

بخش آموزش الکترونیکی سایت آن رد، تهیه : سید خاموشی

تنظیم: زینب شاه مرادی